Trendy

Money piece, koloryzacja którą pokochała Beyonce

W money piece zabłyśniesz

Nowa fryzura Beyonce pojawia się na jej oficjalnym profilu w mediach społecznościowym i już po niedługim czasie zdjęcie ma prawie 6 milionów polubień. Fani zachwycają się nie tylko rajskim, malowniczym widokiem za artystką, ale przede wszystkim jej urodą, która tym razem została podkreślona przez nową fryzurę. Orzechowo-czekoladowe włosy rozjaśniały blaskiem pasemek, znajdujących się przy samej twarzy. Bardzo szybko zrobiło się głośno o tej stylizacji. Tak money piece została wypromowana przez amerykańską piosenkarkę, w dodatku w bardzo dyskretny sposób.

Money piece, koloryzacja którą pokochała Beyonce

Źródło: Instagram @suetyrrellstylist @prettylittleombre

Mała zmiana z efektem wow

Chcesz tylko podciąć końcówki, skrócić grzywkę, przyciemnić włosy o dwa tony, a może nieco je pocieniować? Zmieniłabyś coś w swoim wyglądzie, jednak nie jesteś gotowa na spektakularne rewolucje na swojej głowie. Postawiłabyś na coś subtelnego, delikatnego, ale z widocznym efektem. Właśnie tak działa magia money piece. Nie jest to koloryzacja nowa, jednak dopiero teraz została doceniona przez kobiety, do czego bez wątpienia przyczyniła się Beyonce i Rity Hazan odpowiedzialna za nowy wygląd gwiazdy. Money piece polega na rozjaśnieniu włosów, ale tylko ich wybranych, konkretnych partii. Jaśniejszych tonów nadaje się kosmykom, znajdującym się najbliżej twarzy. W ten sposób oprawiają w ramkę twarz, pięknie ją rozjaśniając i odmładzając.

Money piece, koloryzacja którą pokochała Beyonce

źródło: Instagram @prettylittleombre @katiehale89

Money piece jest częściowym rozjaśnieniem włosów, który pozwala zrezygnować z częstych wizyt u fryzjera w celu pozbycia się odrostów. Jest to też zabieg bardzo mało inwazyjny, ingerujemy w strukturę tylko niewielkiej ilości włosów, w dodatku nie powtarzamy zabiegu regularnie, a przynajmniej nie musimy tego robić, ponieważ nawet odrost wygląda w money piece naturalnie.

Money piece przypadnie Ci do gustu!

Tak naprawdę jest to koloryzacja dla kobiety o każdych włosach. Problem może pojawić się jedynie u bardzo jasnych blondynek. Money piece wykonamy u szatynek, brunetek i nieco ciemniejszych blondynek. Włosy mogą być zarówno długie, jak też krótkie, kręcone, pofalowane i idealnie proste. Rozjaśnienie kilku pasemek powoduje, że włosy nie są obciążane. Dlatego takiej zmiany nie muszą się obawiać właścicielki włosów cienkich i rzadkich. Długotrwały i naturalny efekt docenią też zabiegane kobiety, którym brakuje czasu, aby częściej zadbać o swój wygląd u fryzjera. Przy money piece możesz pojawiać się w salonie w celu poprawy efektu nawet co kilka miesięcy.

Money piece wypromowała Beyonce, jednak dokładnie ta sama stylizacja jest znana od wielu lat pod nazwą face frame. Kogo można nazwać jej ikoną? Jessica Parker jest jej wierna już od długiego czasu i trzeba przyznać, że wciąż wygląda w niej doskonale. Do grona miłośniczek money piece bardzo szybko dołączyły Margot Robbie i Gisele Bündchen.

Money piece w kolorze?

Money piece koloryzacja ktora pokochala Beyonce

źródło: Instagram @tiffanylbhair @behindthechair_com

Zainspirowana i zmotywowana do zmiany? Masz ochotę na więcej? Money piece występuje również w odważniejszej odsłonie. Zamiast rozjaśniać kosmyki przy twarzy, farbujemy je na kolor niebieski, różowy, pomarańczowy lub rudy. Na tę opcję Beyonce się już nie zdecydowała, podobnie jak inne promotorski money piece. Moda jest jednak po to, aby nie ją naśladować, a się na niej wzorować, dodając do niej zawsze coś od siebie. Jeżeli drzemie w Tobie szaleństwo, jesteś kreatywną duszą i patrzysz na świat tylko przez różowe okulary, to mocniejszy kolor na pasemkach przy twarzy podkreśli odpowiednio Twoją osobowość.

Zabłyśnij jak gwiazda. Rozjaśnij włosy, ale tylko tam, gdzie jest to konieczne dla uzyskania efektu fryzury muśniętej słońcem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *